BARANLI BALI - Anasayfa

Arıcılık bir tutkudur, bir serüvendir, doğa olayları, arıların cinsleri, mevsimin getirisi ile değişen koşullara ayak uydurularak ve her an arı kolonisinin istekleri doğrultusunda teknik arıcılıkla harmanlanan bir yaşam tarzıdır.... Her kovan arı farklı bir hikayedir. Her kovan arı  başka bir maceradır. Her kovan arı bir aşktır.

 

Doğadan kovana, kovandan soframıza gelen arı ürünü BAL.... Doğal hambal üreten kendi kategorimizde; balın daha safını daha organiğini daha iyisini bulma ve üretmek mümkün değildir. Ancak daha farklı tür bal bulmak mümkündür. Bu farklılık florada bulunan değişik çiçekler, rakım, arı cinsi, hava koşulları gibi birden fazla etkenlere bağlı olarak damak tadınıza bağlı tercihinize göre değişebilir.

 

Baranlı Balı; Kırşehir ili Kaman ilçesi Çağırkan kasabası sınırları içerisinde Baranlı Dağı eteklerinde 1100 metre rakımda akasya, yabani böğürtlen, iğde gibi doğal orman ağaçlarından ve kendiliğinden yetişen çiçeklerin özütlerinden Kafkas / anadolu cinsi arılarımızın yaptığı doğal baldır. 

ÜRÜNLER
DUYURULAR
KAMPANYALAR
Eklenmiş kampanya bulunmamaktadır.

Adres
: Çağırkan Kasabası Kaman / Kırşehir
Faks
: Faks
GSM
: 0532 54 66 444